O nas

Jako doświadczona kancelaria specjalizująca się w prawie konopnym, posiadamy 20-letnie doświadczenie w sprawach karnych, a od 2017 roku z sukcesem pracujemy z firmami z branży konopnej.
Nasi doradcy prawni i adwokaci posiadają bogate doświadczenie w przeprowadzaniu procesów związanych z narkotykami, w tym w sprawach dotyczących niesłusznego zarekwirowania suszu konopnego, sprzedaży produktów bez akcyzy, bronieniu osób oskarżonych o posiadanie narkotyków czy ich produkcję.
Naszym celem jest skuteczna obrona interesów naszych klientów, dlatego też z sukcesem odzyskujemy zarekwirowane podczas kontroli susze i inne produkty konopne, bronimy osób zatrzymanych przed odbyciem kary więzienia, a także umarzamy wiele spraw dotyczących posiadania niewielkich ilości narkotyków. Nasze działanie charakteryzuje się wielkim zaangażowaniem oraz skutecznością.

Nasz zespół

PAWEŁ LENARTOWICZ 
Radca prawny z ponad 20 letnim doświadczeniem.
Specjalista z zakresu prawa konopnego i rynku konopi włóknistych oraz produktów CBD. Zajmuje się reprezentacją Klientów w sprawach związanych z posiadaniem narkotyków i innych substancji psychoaktywnych na terenie całego kraju.

Doradza podmiotom gospodarczym zajmującym się produkcją i obrotem produktami pochodzącymi z konopi włóknistych. Doradztwo obejmuje szeroki aspekt dotyczący kontekstu prawnego prowadzonej działalności, pomocy w stworzeniu koncepcji biznesowej i organizacyjnej tego typu działalności.

FILIP KWAŚNICA
Specjalista ds. badań i rozwoju.
Posiada prawie dziesięcioletnie doświadczenie w R&D w branży konopnej. Współzałożyciel jednego z pierwszych polskich laboratoriów konopnych. Na co dzień pracuje przy jednej z największych upraw indoor w Polsce dbając o jakość procesów i skrupulatnie analizując każdy etap produkcji. Opiniował zmiany do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W Sejmie bierze czynny udział w pracach podkomisji stałej ds. biogospodarki i innowacyjności w rolnictwie. W Kancelarii zajmuje się m.in. konsultingiem dla firm z branży konopnej, interpretacjami podatkowymi, wdrożeniami nowych produktów na rynek polski i zagraniczny dla firm CBD, a także uzyskiwaniem pozwoleń.